EVLENME DÜĞÜNÜ

Eskişehir kır düğünü planlaması KIRDALİFE farkıyla ihtişam kazanıyor. Şehirden uzaklaşarak doğa ile baş başa kalabileceğiniz; modern ve şık masa düzeni ile kır düğünleri ve tüm dış mekan etkinlikleri için yeşili doya doya yaşayabileceğiniz, ayrıca özel konsepler de uygulanabilecek kır bahçesiyle muhteşem anlar yaşayabileceğiniz bir hizmet vermektedir.

 

SAFİR SALON; Yağış endişesinden uzak Gece-Gündüz kullanım imkanı sunan hava koşullarına karşı üstü korunaklı salonumuzdur. Misafirlerinizi gönül rahatlığıyla dış mekanda ağırlayabilirsiniz. Minumum 500 kişilik olup aynı anda 1200 kişiye kadar hizmet verebilecek organizasyon imkanına sahiptir.

 

GARDEN SALON; Siz misafirlerinizi bir an bile kır bahçesi ortamında uzaklaştırmayacak GARDEN konuklarınıza özel olarak organize edilebilen oturma planı imkanıyla keyifli davetlere imza atmanızı sağlıyor.Sizlere mükemmel düğün organizasyonlarına imza atacağımızın garantisini veriyor ve projemizi yakından tanıyabilmeniz için sizleri tesisimize davet ediyoruz.

 

İNCİ SALON ;Modern iç mimarisi ve özgün tasarımıyla her türlü görselliğin yansıdığı led ışıkları, geniş dans pisti ve sahnesine sahiptir.  İNCİ salon kapalı olup siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir.

Eskişehir Web Tasarım